eDekontaminace
[ Informace pro pracovníky a klienty programů a kontaktních center ] 

Sananim 

Aktuálně ke stažení

 

Služby

Mobilní služba Naděje

Mobilní sociální služba Naděje, který nabízí možnost využít bezplatného sociálního poradenství, základního zdravotnického ošetření a potravinové pomoci lidem bez přístřeší v Praze. Zde je harmonogram služeb.

 

26.04.2013 | Celý článek

Leták Ambulantního centra Mladá Boleslav

Ambulantní centrum LAXUS v Mladé Boleslavi se představuje.  Nachází se na ulici Ptácká 162 a má provozní dobu v úterý a ve čtvrtek od 9:00 do 17:00.

05.04.2013 | Celý článek

Konference Kontaktního centra Plus Kroměříž

Kontaktní centrum Plus pořádá již tradičně konferenci k Mezinárodnímu dni boje proti drogám.Konference se bude konat 26. června. Jako upoutávku zveřejňujeme sborník z loňské konference.

01.04.2013 | Celý článek

Rozpis terénní práce v Praze

Mirka Rodová z TP Drop In zpracovala tabulku, kdy a kde se vyskytují v Praze drogové terénní programy TP No Biohazard Progressive, TP Drop In, TP Eset Help a TP SANANIM.  

22.03.2013 | Celý článek

Doporučenky do zařízení SANANIMu

Vytvořili jsme (inspirováni REMEDIS) doporučenky do vybraných zařízení. Mohou se hodit, když k nám budete posílat klienta.

19.03.2013 | Celý článek

Stříkačky navíc bez omezení

Terénní program pro uživatele drog OZ Odyseus z Bratislavy vyzkoušel distribuci injekčních setů bez omezení počtem přinesených kusů. Zeptali jsme se Bc. Lucia Šalátové, DiS. Art, koordinátorky programu Chráň sa sám, jaké jsou zkušenosti s tímto programem.

 

 

05.03.2013 | Celý článek

Pozvánka na sjezd Anonymních Narkomanů

2. Česko - Slovenský sjezdu NA (Anonymních narkomanů) se uskuteční v Praze v termínu 26. - 28. 4. a bude mít téma "Cesta ke svobodě".

 

 

31.01.2013 | Celý článek

V Praze doma bez domova

Publikaci, která slouží jako "Pouliční průvodce Prahou" vydalo jako každý rok Centrum sociálních služeb Praha. Najdete zde adresy na nízkoprahové služby, noclehárny, azylové domy, ubytovny a spoustu dalších služeb.

05.01.2013 | Celý článek

Spolupráce s lékárnami

Plzeňská Ulice, Agentura sociální práce, o.p.s. se dělí o své zkušenosti a materiály. Nyní přinášíme letáček do balíčku, který distribuují lékárny, a rovněž dopis pro lékárny.

02.01.2013 | Celý článek

Psychiatrická léčebna Červený Dvůr

Článek představující PL Červený dvůr, který vyšel v Dekontaminaci II/2012. Článek je složen ze tří částí. První částí je rozhovor s primářem MUDr. Jiřím Dvořáčkem, ve druhé části nahlédneme do běžného chodu léčebny, a ve třetí části se dozvíme, jak na Červený Dvůr pohlíží ti, kteří se tam léčili ze závislosti. Článek má na svědomí Aleš Herzog a Nikol Spůrová z TP SANANIM

03.10.2012 | Celý článek

 

12345678910

Vstupujete na stránky, jejichž obsah je určen odborníkům z oblasti adiktologie a uživatelům návykových látek. Cílem těchto stránek je poskytovat informace o nebezpečí a rizicích přímo či nepřímo spojených s užíváním drog a rozšiřovat povědomí o takových způsobech chování, které snižují poškození drogami u osob, které drogy užívají a nejsou motivovány k tomu, aby užívání zanechaly.

Redakce se distancuje od jakéhokoliv výkladu těchto informací, který by nebezpečnost užívání drog jakkoliv zlehčoval či k němu podněcoval.

Vstupem na stránky prohlašujete, že je Vám více než 18 let.

Beru na vědomí