eDekontaminace
[ Informace pro pracovníky a klienty programů a kontaktních center ] 

Sananim 

Aktuálně ke stažení

 

Ostatní

Konec dlouhé historie velké lásky

Vyšlo v Dekontaminaci - Prosinec 2004

 

Zajímavý rozhovor s odborníkem na drogy doktorem Kamilem Kalinou o substituční terapii Subutexem, o abstinování, o detoxech, o Romech v léčbě, o epileptických záchvatech a jiných tématech.

 

28.08.2010 | Celý článek

William Burroughs – šedý přízrak undergroundu

Vyšlo v Dekontaminaci - říjen 2000

 

Životopis slavného spisovatele Williama Burroughse, autora dnes již klasických děl "Feťák" nebo "Nahý oběd", nesmí na stránkách Dekontaminace chybět.

12.08.2010 | Celý článek

Devět měsíců v životě ženy (a muže)

Vyšlo v Dekontaminaci - červenec 2004

 

Jak zjistit, že žena čeká dítě, jak se změní ženské tělo v průběhu těhotenství, jakou stravu jíst a spoustu dalších rad. To všechno se dozvíte v tomto článku o těhotenství.

12.08.2010 | Celý článek

Exterňákem a člověkem bejt nepřestanu

Vyšlo v Dekontaminaci - prosinec 2004

 

Roman je jednim z exterňáků, vytáhlej starší chlápek, věčně sršící vtipem, výjimečně smutnej. Stejně jako několik jeho kolegů-vrstevníků má, přestože mu občas dost ujíždí kecky, celkem nadhled. Dovede se zastavit, posadit ke kafi a v klidu si popovídat o tom, jaký to vlastně všechno je. Volba proto padla na něj. Ke slovu tedy přichází pravý, nefalšovaný exterňák.

12.08.2010 | Celý článek

Věřím, že narkoman je také člověk...

Vyšlo v Dekontaminaci

 

Dopis terénního sociálního pracovníka klientům, uživatelům drog.

10.06.2010 | Celý článek

 

123456789

Vstupujete na stránky, jejichž obsah je určen odborníkům z oblasti adiktologie a uživatelům návykových látek. Cílem těchto stránek je poskytovat informace o nebezpečí a rizicích přímo či nepřímo spojených s užíváním drog a rozšiřovat povědomí o takových způsobech chování, které snižují poškození drogami u osob, které drogy užívají a nejsou motivovány k tomu, aby užívání zanechaly.

Redakce se distancuje od jakéhokoliv výkladu těchto informací, který by nebezpečnost užívání drog jakkoliv zlehčoval či k němu podněcoval.

Vstupem na stránky prohlašujete, že je Vám více než 18 let.

Beru na vědomí